18 sierpnia 2008, 11:16
0
trzeba się cieszyć z tego powodu katalonczyk9xD
18 sierpnia 2008, 11:09
Co się rzucasz do michal2007 on wyraźnie napisał że wolałby Palacio niż Arshavina.Każdy ma swoje zdanie na ten temat i tyle
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
trzeba się cieszyć z tego powodu katalonczyk9xD
0
Co się rzucasz do michal2007 on wyraźnie napisał że wolałby Palacio niż Arshavina.Każdy ma swoje zdanie na ten temat i tyle
0
Co się rzucasz do michal2007 on wyraźnie napisał że wolałby Palacio niż Arshavina.Każdy ma swoje zdanie na ten temat i tyle
0
trzeba się cieszyć z tego powodu katalonczyk9xD